7.kolo RHLS 2023 – Bijacovce

Tradične aj tento rok patril posledný augustový víkend Hasičskému dňu v Bijacovciach. Tento rok bolo 7.kolo zároveň aj posledným a tak nás po finálovom kole čakali ALL STARS pokusy a vyhodnotenie.

O víťazoch v mužskej a ženskej kategórii bolo viacmenej rozhodnuté už pred posledným kolom no v oboch kategóriach bol stále boj o ďalšie priečky.

V mužskej kategórii sme privítali 20 tímov a medzi nimi aj zvučné mená zo západu a Čiech. Najlepšie to vyšlo borcom z Vtáčkoviec, ktorí zapísali v prvom pokuse 13,69. Na druhom mieste skončili domáci muži Bijacovce s časom 13,73 a tretie miesto patrilo hosťom z DHZ Hoštiná za čas 13,97. Najlepším prúdarom sa stal Jakub Šenk z SDH Prchalov s časom 13,25.

V ženskej kategórii sa najlepšie darilo ženám z Odorína, ktoré mali famózny koniec sezóny a s časom 16,34 vyhrali finálove kolo. Na druhom mieste skončili majsterky ligy Liptovská Teplá s časom 16,79 a tretie miesto obsadili baby zo Spišskej Novej Vsi za čas 17,46. Najlepšou prúdarkou bola Bianka Ďurišová z Liptovskej Teplej za čas 15,96.

Celkové poradie u mužov sme tak mali nasledovné: Bijacovce, Bystrá a Žipov. U žien to bola Liptovská Teplá, Bijacovce a Odorín.

AdresaBijacovce 7, 053 06 Bijacovce

© Copyright rhls.sk -  2024. All Rights Reserved.