7.kolo RHLS 2022 – Gašparovo

Po dlhej ligovej pauze sme sa 20. augusta opäť vrátili na trate. Premiérovo sme sa stretli na ihrisku vo Filipove, kde chlapci z Gašparova organizovali 20. ročník súťaže O POHÁR DHZ Gašparovo a 7. kolo RHLS. Po menšom zdržaní súťaž odštartovala rýchlym nástupom, po ktorom sa na štart postavili ako prví domáci chlapci a svojim pokusom zahájili súťaž.  

V mužskej kategórii súťažilo 14 ligových tímov. Najviac sa darilo mužom z Bijacoviec, ktorí napravili svoje zaváhanie z predchádzajúceho kola a s časom 14.26 s vyhrali mužskú kategóriu. Zároveň si z prvého pokusu odniesli aj najlepší zostrek súťaže s hodnotou 13.99 s. Tesne za nimi sa na druhom mieste umiestnil mužský tím zo Spišskej Belej s časom 14.32 s. Bronz si z Gašparova odniesli muži z Bystrej s časom 14.98 s.

V ženskej kategórií súťažilo 6 ligových a 1 neligový tím (domáce žienky z Gašparova). Zlato si z Gašparova odniesli dievčatá zo Spišskej Novej Vsi, ktoré vo svojom druhom pokuse dosiahli čas 17.69 s. Druhé miesto získali dievčatá z Liptovskej Teplej, ktoré zaostali za prvým miestom len veľmi tesne, a to s časom 17.72 s. Ako tretie sa na stupne víťazov postavili dievčatá z Odorína s časom 17.87 s. Do Odorína smerovala aj soška pre najrýchlejšiu prúdarku, a to za čas 17.46 s.

Ďakujeme všetkým zúčastneným tímom a veríme, že sa na tejto trati uvidíme aj nabudúce. 

AdresaBijacovce 7, 053 06 Bijacovce

© Copyright rhls.sk -  2024. All Rights Reserved.