Rozhovor s Karin Feketíkovou

Tento týždeň sme vyspovedali zástupkyňu ženského tímu Liptovská Teplá Dorky – Karin.

1. V lige ste nováčik. Čo Vás motivovalo prihlásiť da do RHLS v sezóne 2022?

Tak určite to boli v prvom rade naši chalani, ktorí ligu behajú už tretí rok. Boli sme s nimi na pár súťažiach a keďže sa nám páčili, povedali sme si, že by sme sa aj my chceli posunúť viac dopredu a naučiť sa niečo od skúsenejších tímov.

2. Ako dlho beháte v takom zložení a aký je Váš osobák zo súťaže a tréningu?

V tomto zložení beháme náš prvý rok. Osobák zo súťaže bol isto 17.81 avšak nakoniec to skončilo NP, a tak najnižší platný pokus bol 18.04. Na tréningu sa nám darí trošku viac a časomiera sa zastavila najnižšie na čase 17.47.

3. Kto z Vaších chalanov sa Vám venuje najviac?

Určite nám pomáhajú všetci, či s chystaním tréningov alebo učením sa nových vecí, ale najviac to bude asi Adam Likavec a Denis Ševčík – to sú takí naši kouči.

4. Aké ciele mate v tomto ročníku ligy?

V tomto ročníku by sa sa chceli umiestniť čo najvyššie v konečnej tabuľke, ale cieľom je sa aj zlepšiť a posunúť dopredu náš výkon.

5. Kto je Vaším favoritom v mužskej a ženskej kategórii?

Určite držíme palce našim chlapcom, ale náš favorit je jednoznačne Štôla, chalanom to odsýpa každé kolo. Zo ženskej kategórie sú to dievčatá z Bijacoviec, ktoré nás zároveň motivujú podať čo najlepší výkon.

6. Ako sa Vám páči atmosféra na ligových kolách?

Keďže sme už spomínali že sme boli na pár súťažiach s našimi chalanmi, tak sme vedeli do čoho ideme. Ale byť súčasťou ligy je ešte lepší pocit, spoznať nových ľudí, získať kamarátov a samozrejme kopu zážitkov. Atmosféru teda môžme hodnotiť len najlepšie ako sa dá. Super.

AdresaBijacovce 7, 053 06 Bijacovce

© Copyright rhls.sk -  2024. All Rights Reserved.