4.kolo RHLS 2020 – Dedinky

Liga sa nám prehupla do druhej polovice a štvrté kolo RHLS, ktoré organizoval Janík Fire Team, sa konalo v Dedinkách.

Počasie nám celý víkend prialo a všetko nasvedčovalo tomu, že trať bude bezproblémová. Avšak nastali menšie problémy, kedy sa hlavná základňa poškodila a musela sa prerobiť nanovo. Po tejto pauze pokračovali prvé pokusy, ktoré viac-menej rozhodli o prvých troch pozíciách v mužskej kategórií.

V prvom kole mali navrch Bijacovce, ktoré svoju formu potvrdzujú už tretie kolo za sebou a čas 14,41 s z prvého kola im stačil na víťazstvo. Za nimi druhí chalani z Ekospolu s časom 14,68 s. Žakovciam sa nepodarilo udržať si priebežné tretie miesto (15,07 s) a chalani zo Štôly, ktorí si zapísali najskôr NP, ich v druhom kole prebehli s časom 14,74 s.
V ženskej kategórii to nebolo inak ako v predchádzajúcich kolách, dominancia niektorých ženských tímov zostala a žienky z Bijacoviec po prvom kole viedli s časom 17,34 s. Avšak Spišský Štvrtok predviedli znovu kvalitný útok a v druhom kole ich predbehli – výsledný čas 17,06 s. Na treťom mieste skončili tesne Žabkove ženičky (17,58 s).

Spomenúť treba aj domáce baby z JFT, ktoré sa tešili z prelomenia hranice dvadsiatich sekúnd a snáď nabudúce zaútočia aj na bedňu.

AdresaBijacovce 7, 053 06 Bijacovce

© Copyright rhls.sk -  2024. All Rights Reserved.