Po ročnej pauze sme späť !

Prinášame vám rozhovor s Adamom Kilíkom, prúdarom DHZ Revúčka.

1. Rok ste mali v RHLS pauzu, resp. rok ste si dali pauzu od aktívneho hasičského športu. Prečo táto pauza?

Pauzu sme plánovali a dôvodov máme viacero. Prišlo viacej povinností niektorí sme neostali doma konkretne to bol aj môj prípad prácou v zahraničí, poniektorí chalani majú aj rodiny ktorí odbehali dvojciferný počet sezon bez prestávky takže prišlo vhod oddýchnuť si od športu. Podobne sme potrebovali poriadne zregenerovať aj obnoviť hlad po víťazstve ktorý by som povedal nám chýbal posledné roky. Tak isto sa náš tým dosť zmenil za posledné roky a už sme to nevládali lepiť a dávať dokopy či len na tréning. Dôvodov bolo dosť tak uvidíme či to fakt prinesie želaný účinok.

2. Ako prebieha príprava po takej pauze na sezónu?

Príprava? Uuf neviem veľmi povedať ako to ide kedže ešte stále nie som doma no s počutia viem, že to ožíva a prvé tréningy sú v obehu. Zimná príprava myslím len individualne no nemôžem povedať, že budeme na 100% plne pripravený.

3. Chystáte nejaké novinky na domácom kole RHLS?

Nejaké novinky myslím, že budú hlavne čo sa týka nábehu tak vymieňame štartovú čiaru a okolie základne za niečo ako tartanové kocky. Takže štarty a nábehy na základňu môžu byť agresívnejšie. Určite si ešte niečo nové vymyslíme no toto je najpodstatňejšia zmena.

4. Na čo sa najviac osobne tešíš?

Na našu úžasnú komunitu RHLS. Konečne sa stretneme s Vami po dlhom roku. Chýbali ste nám.

5. Aké su ambície a ciele do sezóny 2019?

Takže ciele mať stabilný tým a trénovať pravidelne no ambície máme skromné výkonovo to odhadnúť po ročnej pauze nemôžem ale neočakávam veľký vpád ako v roku 2014. Tešíme sa na Vás s pozdravom DHZ Revúčka

AdresaBijacovce 7, 053 06 Bijacovce

© Copyright rhls.sk -  2024. All Rights Reserved.