Rozhovor s Adamom Kilíkom

1. Mame za sebou 1.kolo RHLS v Bystrej. Ako by si hodnotil organizaciu domacich, vykony ligovych druzstiev a vykon vas DHZ Revucka?
Adam – Prvé kolo bolo zorganizované vynikajúce a vobec som nepochyboval inak kedže ja uz som bol v bystrej osobne tretí krat. Nepochyboval som o ničom inom. Náš výkon heh no mame 2 body no mohlo to byt 17. Košík nám v druhom pokuse odpadol a presne o tomto je tento sport. Nepozeráme sa na to treba ist ďalej a pozerať vpred.
2. Caka nas 2.kolo v Spisskom Stvrtku. Ako sa ti beha na trati v Spisskom Stvrtku? Ake ambicie mate pred druhym kolom ?
Adam – Musím priznať, ze nám sa v Sp.Stvrtku velmi nedarí pokial si vspominam za 3 roky nám tam nevyšiel ani jeden útok, takze veríme, ze je načase zlomiť našu smolu a dosiahnuť uspokojivý výsledok.
3. Ako to vidis v sezone toho roku ? Myslis si, ze je jasny favorit pre rok 2017?
Adam – Úprimne, uz minule sezóny boli netipovateľne a táto sezóna úplne. Reálne a úprimne je tu kľudne aj 8 timov, ktore môže celu ligu vyhrať a este stale niekto môže prekvapiť. Absolútne si nedokážem ani tipnúť.
4. Ako prebiehala priprava na sezonu u vas v time ?
Adam – Prípravu mal počas zimy každý samostatne. Mame aj timove zmeny, niekto skončí niekto pride a každý kto tento sport behá vie, ze zapracovať nových členov je náročné hlavne časovo. Pripravený nie sme zle no len to potrebujeme dokázať aj na trati.
Dakujeme Adamovi za rozhovor a jemu aj celemu timu prajeme vela stastia v dalsich kolach 🙂

AdresaBijacovce 7, 053 06 Bijacovce

© Copyright rhls.sk -  2024. All Rights Reserved.