Rozhovor s Petrom Liptákom (JUDY)

Vyspovedali sme jedného súťažiaceho, ktorý je stálicou na hasičských tratiach už dlhšie.

Peter „JUDY“ Lipták (DHZ Stratená)

Prečo prezývka JUDY?
Judy podľa metalovej skupiny Judas Priest, ktorých odznak som nosil ako tínedžer hrdo na riflovke

Odkedy ste v RHLS?
Sme jedným zo zakladajúcich členov RHLS od roku 2011…dokonca historicky prvý víťaz prvej súťaže prvého ročníka RHLS v Spišskej Teplici, kde sme v daždi zvíťazili s časom 16.48. Druhé skončili Bijacovce.

Ktorá sezóna sa Vám najviac páčila?
Najlepšia sezóna bola jednoznačne tá posledná. Kopa kvalitných teamov, výborne pripravené súťaže, poriadna konkurencia ale napriek tomu super kamarátske vzťahy a žiadne trenice či nezhody. No a vyzerá to tak že najbližšia sezóna bude ešte o stupienok kvalitnejša, čo je len dobre. Azda k tomu prispejeme svojou trochou aj my.

Čo považujete za najväčší doterajší úspech a aké ciele si do tejto sezóny dávate?
Keďže sme vyrástli zo zbierania pohárov v našom okrese, kde to stojí za hovno, tak asi 2.miesto v PHL 2015..aj keď aj tam to už bolo dosť o ničom…bola kopa pekne rozbehnutých útokov, či už v RHLS, finále VHL, aj na leninovi,len málo aj pekne dokončených… ale určite nás to najlepšie ešte len čaká. Po obmene kádra v minulej sezóne pokračujeme v zložení Judy, Juz, Špión (Stratená), Luky, Filip (Gerlachov) a namiesto Gazdu, ktorý sa vrátil k Štôle B sme angažovali a draftovali ďalšiu hviezdu z Gerlachova na rozdeľovač – Miša Nikerleho…PP ešte nemáme doriešený, stroj bude nový pekelný od Válka 2.2, ambície jednoznačne do TOP5

Keďže organizujete 1.kolo v tomto ročníku, na čo sa môžu súťažiaci tešiť?
Ľudia sa môžu tešiť na super súťaž v krásnom prostredí, dúfajme že kvalitne zorganizovanú (bude nová základňa, aj prerobená kaďa 🙂 ) super pripravenú trať, kvalitné výkony, žičlivých divákov, skvelú atmosféru, pečené klobásy, guláš z diviny, bohatá ponuka alka a nealka, samozrejme nesmie chýbať Šariš 10…+ uvidíme, čo sa nám podarí ešte získať od sponzorov…cez prestávku bude vystúpenie mažoretiek z miestnej ZŠ..a keď Boh dá, tak ozdaj sa ľudia môžu tešiť aj na Stratenú na bedni – s: Peter Judy Lipták.

AdresaBijacovce 7, 053 06 Bijacovce

© Copyright rhls.sk -  2024. All Rights Reserved.